Recenzia OstroVit Melatonin 4000

Máte problémy so spánkom? Máte problémy so zaspávaním, často sa v noci budíte a ráno ste unavení a nevyspatí? Pracujete na zmeny a chvíľu vám trvá, kým sa dostanete do „spánkového režimu“? Problémom je pravdepodobne nedostatok hormónu melatonínu, ktorý ovplyvňuje náš spánok. Ostrovit Melatonin 4000 je doplnok stravy, ktorý pomáha doplniť tento potrebný hormón v tele a obnoviť jeho prirodzenú hladinu. Testovali sme ho a v recenzii vám povieme naše skúsenosti.  

3547 Pol Pm Ostrovit Melatonin 4000 Mcg 100 tabliet 25839 1 Náhľad
  • 100 tabliet v balení
  • 400 dávok
  • 1/4 tablety = denná dávka

Naše skúsenosti 

Doteraz som neužíval žiadny doplnok stravy s melatonínom . Zvyknem pracovať dlho do noci a často sa mi stáva, že môj mozog odmieta „vypnúť“ a ísť spať. Namiesto toho, aby som zaspala, hádžem sa v posteli a moja myseľ sa preháňa. 

Ďalším problémom so spánkom sú moje dve deti, ktoré sa niekedy budia niekoľkokrát za noc a volajú ma k sebe alebo idú spať so mnou. V oboch prípadoch sa zobudím a mám problém zaspať. Ráno som potom nevyspatý a dlho mi trvá, kým sa prebudím a začnem fungovať tak, ako potrebujem. 

Už prvú noc po užití OstroVitu Melatonin 4000 som zaspala oveľa rýchlejšie. Bral som to skôr ako náhodu než ako rýchly účinok tohto výživového doplnku. Ráno som sa cítil sviežejší a lepšie som vstával. Skutočnú zmenu som zaznamenal asi do týždňa od začiatku používania. 

Teraz zaspím do 5 až 10 minút, a keď ma deti v noci zobudia, upokojím ich a zaspím. Ráno sa niekedy zobudím ešte pred zazvonením budíka a cítim sa dostatočne oddýchnutý. Dokonca aj moja potreba ľahnúť si a na chvíľu zavrieť oči počas dňa zmizla. To je pre mňa najväčšia výhoda tohto doplnku stravy. 

Čo sa mi nepáči na lieku OstroVit Melatonin 4000 , je rozdelenie tabliet na štvrtiny. Ocenil by som, keby bolo viac menších tabletov. Takže tabletu rozdelím na štvrtiny, vrátim ju do fľaše medzi ostatné a na druhý deň hľadám malé kúsky medzi celými tabletami. Keďže mám dve malé deti, ktoré rady ochutnávajú všetko, čo niekde nájdu, je pre mňa neprijateľné odložiť si štvrtinku tablety bokom, aby som na druhý večer nemusela hľadať kúsky vo fľaši. 

Prečo užívať OstroVit Melatonin 4000

OstroVit Melatonin 4000 je doplnok stravy, ktorý v malých tabletkách dopĺňa hladinu melatonínu v tele a zlepšuje tak prirodzený spánkový cyklus. Tieto tablety sa môžu užívať pri krátkodobých spánkových komplikáciách (napr. keď nemôžete spať kvôli stresu v práci, počas skúšok alebo z dôvodu cestovania a pri častých zmenách časových pásiem). Pri dlhodobom užívaní sa hladina melatonínu doplní a zvýši. Okrem toho má OstroVit Melatonin 4000 antioxidačné a iné vlastnosti. 

OstroVit Melatonin 4000 a jeho zloženie 

Tento doplnok stravy na zlepšenie spánku obsahuje mikrokryštalickú celulózu, škrob, horčíkové soli mastných kyselín, oxid kremičitý a, samozrejme, melatonín

Môže tiež obsahovať stopy rôznych alergénov, ako je laktóza, sója, obilniny, orechy atď. Preto odporúčame, aby ste si pred použitím pozorne prečítali zloženie, najmä ak máte potravinové alergie. 

Pre koho je OstroVit Melatonin 4000 vhodný 

Z uvedených dôvodov vyplýva, pre koho je OstroVit Melatonin 4000 vhodný a kto by ho mal užívať. 

So spánkom pomôže každému, kto má problémy so zaspávaním, často sa v noci budí, ráno sa budí príliš skoro alebo sa naopak veľmi zle budí a cíti sa neustále unavený a neodpočinutý. Tehotné ženy a deti by však naň mali zabudnúť, aj keď majú tiež problémy so spánkom. 

OstroVit Melatonin 4000 užívajte aj vtedy, ak cestujete a váš cirkadiánny rytmus je ovplyvnený jet lagom alebo ak je tento cyklus narušený prácou na zmeny. Tento doplnok stravy vám pomôže nielen pri vyššie uvedených ťažkostiach, ale aj , ak sa počas dňa cítite unavení, nevyspatí a nervózni. 

Aké sú vlastnosti prípravku OstroVit Melatonin 4000

Hlavnými vlastnosťami tohto výživového doplnku sú regulácia cirkadiánneho rytmu a schopnosť pôsobiť ako antioxidant. Melatonín chráni vaše telo tým, že znižuje počet voľných radikálov, ktoré by inak mali negatívny vplyv na naše telo. Tablety obsahujú vysoký obsah melatonínu – 1 tableta má až 4 mg melatonínu. Vďaka tomu potrebujete len tento doplnok stravy bez toho, aby ste museli užívať viac hormónov. Odporúčaná denná dávka je 1 mg melatonínu, t. j. ¼ tablety. 

  • Výrazne skracuje čas potrebný na zaspanie
  • Zlepšuje kvalitu spánku
  • Môže mať protizápalové účinky
  • Pôsobí ako antioxidant
  • Reguluje cirkadiánny rytmus
  • Pomáha prekonať ťažkosti spojené s jet lagom

Ako užívať OstroVit Melatonin 4000 

OstroVit Melatonin 4000 sú praktické malé okrúhle tablety, podobné napr. Paralelné, len tenšie. Každá tabuľka je rozdelená na štvrtiny vyrazeným krížom, čo uľahčí jej používanie. 

Jedna denná dávka je ¼ tejto tablety a obsahuje 1 mg melatonínu. Tento doplnok stravy má najlepší účinok, ak ho užijete krátko pred spaním. 

Ostrovit tablety 1 1

Ak sa chystáte na cestu a ešte ste neužívali OstroVit Melatonin 4000, odporúča sa užiť 0,5 mg pred odchodom a potom ho užívať niekoľko dní. Vďaka tomu je ľahšie prekonať jet lag. 

V jednej fľaši lieku OstroVit Melatonin 4000 je 100 tabliet. Keďže odporúčaná denná dávka je ¼ tablety pred spaním, jedno balenie obsahuje celkovo 400 dávok. 

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *