RECENZIA: Doplnok na vlasy Donna Hair

Asi každá žena túži po lesklých a silných vlasoch. Do starostlivosti o vlasy často investujeme stovky či dokonca tisíce korún v podobe rôznych šampónov, kondicionérov alebo masiek na vlasy. Kvalita vašich vlasov bohužiaľ závisí skôr od dostatočného príjmu všetkých potrebných vitamínov a minerálov než od vonkajšej starostlivosti. Základom by mala byť vyvážená a pestrá strava, ktorú možno podporiť rôznymi doplnkami. Jedným z nich je Donna Hair, ktorý sľubuje podporu rastu vlasov a ich celkového stavu. Funguje to naozaj? Práve na to sa pozrieme v dnešnom prehľade.

Donnahair Forte
  • obsahuje 120 kapsúl
  • môžu používať tehotné a dojčiace ženy
  • veľký počet pozitívnych recenzií

Hodnotenia a skúsenosti 

Osobne sa neobávam nadmerného vypadávania vlasov, ale skôr ich lámania. Vzhľadom na obsah biotínu a aminokyselín, s ktorými mám dobré skúsenosti, pokiaľ ide o kvalitu vlasov, ma príliš neprekvapilo, že práve v tejto oblasti som pocítila najväčšiu zmenu. Pri čítaní recenzií a skúseností iných zákazníkov som však narazil aj na časté zmienky o pozitívnom vplyve na padanie vlasov alebo ich celkový vzhľad. Niektorí používatelia dokonca uvádzajú rýchlejší rast vlasov alebo udržanie farby, ale tento účinok sa zvyčajne vzťahuje najmä na silnejšiu verziu Donna Hair Forte. Môže to byť spôsobené tým, že táto verzia obsahuje okrem aminokyselín a zvýšeného množstva biotínu aj pivovarské kvasnice a extrakt z prasličky roľnej a žihľavy

Čo je Donna Hair?

Donna Hair je klasifikovaná ako doplnok stravy na vnútorné použitie vo forme kapsúl. Výrobok je určený na dlhodobú výživu vlasov, pokožky hlavy, ale aj nechtov a pokožky. Výsledkom pravidelného používania by mali byť zdravé, lesklé vlasy v optimálnom stave . Hoci to nie je primárny účel tohto produktu, niektoré ženy používajú Donna Hair aj na zvýšené vypadávanie vlasov. Bonusom je, že výrobok je vhodný aj pre dojčiace ženy, pre ktoré je nadmerné padanie vlasov alebo zhoršenie ich kvality takmer normou. 

Kde si môžem kúpiť Donna Hair?

Keďže ide o doplnok stravy, nie je potrebný žiadny lekársky predpis na jeho zakúpenie na .  Je k dispozícii na v mnohých e-shopoch, ako aj v takmer každej lekárni. Môžete si kúpiť základný produkt, ktorý obsahuje trojmesačnú kúru, aj silnejšiu verziu produktu Donna Hair Forte. Aj ten je dostupný bez lekárskeho predpisu. 

Pre koho je výrobok vhodný?

Prípravok sa môže používať preventívne ako podpora pestrej stravy. Osobne som po Donna Hair siahla kvôli častejšiemu lámaniu končekov mojich dlhých vlasov, ale je užitočný aj pre ženy, ktoré chcú len oživiť matný vzhľad svojich vlasov, ktorý môže byť spôsobený nedostatočným príjmom niektorých živín. V prípade nadmerného vypadávania vlasov však odporúčam, aby ste sa spolu s používaním podporného produktu pokúsili nájsť aj skutočnú príčinu náhleho nadmerného vypadávania vlasov. Môže ísť napríklad o anémiu alebo hormonálne problémy, ktoré je potrebné riešiť s lekárom.

Aké je zloženie účinných látok v prípravku Donna Hair?

Keďže Donna Hair je určený na riešenie širokej škály problémov s kvalitou vlasov , obsahuje rôzne zložky s priaznivými účinkami na normálny stav vlasov.

Aminokyseliny

Základom normálneho stavu vlasov je najmä dostatok bielkovín v strave alebo aminokyselín. Tie sú základnými stavebnými prvkami nielen vlasového vlákna, ale aj pokožky alebo nechtov.  Samotné vlasy sa z 90 % skladajú z keratínových bielkovín. Tri najčastejšie aminokyseliny nachádzajúce sa v Donna Hair sú metionín, cysteín a tyrozín, ktoré prispievajú k normálnemu stavu vlasov a pokožky.

Minerály a vitamíny

Príjem minerálov má tiež vplyv na stav vlasov. To možno podporiť aj doplnkami stravy – DonnaHair obsahuje zinok a kremík, kyselinu listovú (ktorá je veľmi dôležitá aj v tehotenstve), kyselinu pantoténovú, inozitol, PABA a vitamín A. Biotín, zinok a vitamín A prispievajú k ochrane vlasov pred voľnými radikálmi a k podpore prirodzenej regenerácie.

TIP

Produkt DonnaHair sa zaslúžene umiestnil na prvom mieste v porovnaní najlepších vitamínov na vlasy

Použitie a dávkovanie

Jedna z hlavných výhod Donna Hair spočíva v jednoduchosti dávkovania – stačí len jedna kapsula denne. Dĺžka trvania balenia závisí od typu zvoleného výrobku. Zatiaľ čo základný produkt Donna Hair obsahuje celkom štyri mesiace liečby (3+1 mesiac zadarmo), v prípade silnejšieho variantu Donna Hair Forte môžete siahnuť aj po jednom alebo dvoch mesačných baleniach a vyskúšať, či vám vyhovuje alebo nie.. Treba však dodať, že väčšie balenie je na dennú dávku oveľa lacnejšie.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *