MIT Mattress – recenzie a skúsenosti

Hoci je trh s matracmi v Českej republike pomerne rozmanitý, mnohé e-shopy s matracmi majú pomerne obmedzený sortiment. To platí najmä vtedy, ak hľadáte matrac z prírodných materiálov. Tie nájdete napríklad v ponuke spoločnosti MIT Mattress, ktorú si v dnešnej recenzii bližšie predstavíme.

O spoločnosti

Spoločnosť MIT Mattress so sídlom v Kroměříži sa môže pochváliť pomerne dlhou históriou – bola založená pred osemnástimi rokmi v roku 2004. Ako sa môžeme dočítať na webovej stránke spoločnosti, nejde len o dodávateľa alebo predajcu matracov, ale o výrobcu s vlastnými kapacitami a modernou výrobou.

Pozor

Spoločnosť MIT Mattress je osvedčený český výrobca matracov. V našom porovnávacom teste nájdete najlepší matrac, na ktorom ste kedy spali.

Sortiment

Keďže spoločnosť začínala ako jeden z prvých dodávateľov a výrobcov prírodných matracov v Českej republike, asi neprekvapí, že základ sortimentu tvoria najmä matrace z prírodných materiálov. Ponúkame napríklad matrace s konskými žilami, kokosovými vláknami a inými prírodnými materiálmi. K dispozícii sú aj ručne šité bio matrace.

Sortiment matracov Mpo
Sortiment a nákupné výhody.

V ponuke sú však aj štandardné matrace z pamäťovej peny, latexu alebo pružinové matrace. Vďaka prehľadným kategóriám v e-shope navyše ľahko nájdete matrace vhodné pre deti, starších ľudí alebo osoby s bolesťami chrbta či nadváhou. Obľúbené sú aj antibakteriálne matrace s obsahom medi a striebra alebo bylinných extraktov.

V neposlednom rade MTO ponúka aj možnosť výroby matraca na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Vybrať si môžete aj z ponuky príslušenstva k matracom vrátane ochranných poťahov, vankúšov, posteľnej bielizne, roštov a prísteliek.

Preprava a platba

Čo sa týka dopravy, musíme oceniť najmä dopravu zadarmo pri objednávkach nad 2000 Kč. Pri menších objednávkach zaplatíme za doručenie 120 Kč bez ohľadu na zvolený typ dopravy. Pri väčších objednávkach spoločnosť zabezpečuje doručenie vlastnou dopravou. 

Môžeme platiť platobnou bránou GoPay alebo bankovým prevodom, ako aj na dobierku. Dodacia lehota sa uvádza od troch do desiatich dní, v prípade nekompozitných výrobkov alebo matracov na mieru je potrebná o niečo dlhšia dodacia lehota. Ku každému zakúpenému matracu dostanete anatomický vankúš ako darček.

Recenzie zákazníkov

Zákazníci, ktorí si zakúpili matrace z e-shopu MIT Mattress, sú so svojím nákupom zvyčajne veľmi spokojní. Chvália najmä vysokú kvalitu matracov, široký výber a rýchlu a bezproblémovú komunikáciu.  

Všetky negatívne recenzie sa týkajú výlučne dlhšej dodacej lehoty, avšak vo veľkej väčšine prípadov ide o neskladové položky alebo matrace na mieru, pri ktorých bola dlhšia dodacia lehota jasne uvedená.

Logo spoločnosti Mpo Mattress

Prečo si vybrať matrac MIT?

  • Doprava zdarma pri objednávkach nad 2000 Kč
  • Darček ku každému zakúpenému matracu
  • Široký výber matracov z prírodných materiálov
  • Firemné predajne, kde si môžete matrace vyskúšať (Brno, Kroměříž)
  • Predĺžená záruka na matrace na päť rokov (musíte však vyplniť registračný formulár)
  • Český výrobca

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *