Dreamly – recenzie

Poznáte to – dodržiavate všetky zásady zdravého spánku, odmietate kávu alebo iné kofeínové nápoje, dokonca ste si kúpili nový matrac… A aj tak končíte deň počítaním oviec a prevracaním sa v posteli. Keďže sú však tabletky na spanie dobrým sluhom, ale zlým pánom, nezostáva nič iné, len sa poobzerať po prírodných doplnkoch stravy. Jedným z prekvapivo účinných pomocníkov pri problematickom zaspávaní a nekvalitnom spánku je český výrobok Dreamly, ktorý vám predstavím v dnešnej recenzii.

Osobné svedectvo s Dreamly

Snový vhľad

V oblasti výživových doplnkov pre lepší spánok nie som nováčikom a bez mučenia priznávam, že na prvý pohľad ma Dreamly zaujal najmä svojou cenou – nielenže si za pár korún môžete kúpiť malé balenie, ktoré obsahuje len dvadsať tabliet, ale ani plnohodnotné balenie nevyprázdni peňaženku, ako to niekedy býva pri prírodných prostriedkoch na spanie.

Výhody, prečo ÁNO

 • Bohatý sortiment
 • Vernostný program
 • Možnosť osobného vyzdvihnutia
 • Prehľadná webová stránka

Nevýhody, prečo NIE

 • Doručenie len prostredníctvom PPL a Českej pošty

Potešilo ma aj zloženie. Vo všeobecnosti dávam prednosť produktom, ktoré obsahujú viacero účinných látok, ideálne so synergickým účinkom (t. j. vzájomným zosilnením ich účinkov), čo Dreamly jednoznačne spĺňa. Musím oceniť aj obsiahnutý L-tryptofán, ktorý ma zriedkakedy sklame, pokiaľ ide o jeho priaznivý účinok na spánok.

Čerešničkou na torte boli bylinné výťažky. Okrem generáciami overenej medovky obsahujú kapsuly aj výťažky z mučenky alebo valeriány, bylín, ktoré pomáhajú pri úzkosti a psychickej nepohode. A priznajme si, že úzkosť a čierne myšlienky sú najčastejšou príčinou nespavosti, najmä v pochmúrnych jesenných dňoch.

Keďže som dosť pragmatický, pokiaľ ide o výživové doplnky a silu ich účinkov, výsledok bol pre mňa príjemným prekvapením. Hoci Dreamly sa samozrejme nemôže rovnať tabletke na spanie, ktorá vás takmer okamžite pošle do ríše, ako prírodná alternatíva ma nesklamala. V porovnaní s konkurenčnými produktmi ho môžem odporučiť najmä z hľadiska psychickej nepohody – ak vaše problémy so spánkom pramenia skôr z podráždených nervov a nadmerného fyzického vyčerpania, odporúčam doplnky stravy s obsahom horčíka, ideálne L-treonátu horčíka.

Skúsenosti našich testerov

Najlepší výrobok na spanie

Luke

Veľmi pekne vám ďakujem za možné testovanie produktu dreamly. Ak mám byť úprimný, bol som veľmi prekvapený produktom, bol som trochu skeptický kvôli nižšej cene. Ale po niekoľkých dňoch som si všimol, že spánok je naozaj kvalitnejší a hlavne sa v noci vôbec nebudím. Takže za mňa ho môžem len odporučiť.

Dreamly Cz

Jarda

Bola som skeptická voči Dreamly, pretože je to produkt so zmesou rôznych bylín. Keď som ho použila prvýkrát, nie som si istá, či to bol placebo efekt alebo Dreamly efekt. Tablety som užíval niekoľko dní vždy pred spaním a v dôsledku toho môžem povedať, že spím oveľa lepšie, v noci sa nebudím. Ráno som sviežejší a sviežejší. Zaspávanie je zložitejšie. Ak sa pred spaním pozerám na telefón, pravdepodobne nepracujem. Ak si odpustím, že mám mobil v posteli, povedal by som, že zaspím oveľa rýchlejšie ako zvyčajne.

Dreamly Czz

Zdeněk

Stále má problémy so zaspávaním. Nedokážem hneď zaspať, pretože ma trápia myšlienky na prácu a podobne. Okrem toho sa v noci budím, takže ráno potrebujem dve kávy, aby som sa zobudil. Kombinácia byliniek, ktoré tvoria Dreamly, mi vyhovuje. Prekvapilo ma, že po prvom užití tabletiek som spala bez problémov. A vlastne celých 14 dní, počas ktorých som ho testovala, som spala dobre. Ráno sa budím s veľmi dobrou náladou.

Pre koho je dreamly vhodný?

Z vyššie uvedeného je pravdepodobne zrejmé, že ľudia, ktorí trpia poruchami spánku spôsobenými stresom, úzkosťou alebo depresívnymi myšlienkami, budú mať z účinkov lieku Dreamla najväčší úžitok. Hoci nejde o liek alebo dokonca antidepresívum, má pomerne dobré výsledky ako podporný liek aj v tejto oblasti. Ak hľadáte spôsob, ako sa vyrovnať s výkyvmi nálad a podráždenosťou, s prípravkom Dreamly sa nemôžete pomýliť. Vďaka svojmu zloženiu má Dreamly veľmi upokojujúci účinok na celý organizmus, čo oceníte nielen z hľadiska kvality spánku, ale aj celkovej pohody.

A pre koho, na druhej strane, nie je veľmi vhodná? Všeobecne sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám, ale keďže neobsahuje prakticky žiadne látky so závažnými kontraindikáciami, skúste sa o jeho používaní poradiť so svojím lekárom.

Dreamly Review 2

Ako používať výrobok

Dreamly je k dispozícii vo forme kapsúl, takže sa naozaj ľahko užíva. Tak ako pri iných liekoch na spanie, stačí užiť jednu až dve tablety denne, približne hodinu pred spaním. Hoci účinok pocítite do určitej miery okamžite, je potrebné dodať, že ako prírodný doplnok stravy je určený na dlhodobé užívanie.

Za ako dlho spoznám účinok

Trvanie nástupu účinkov súvisí aj s pravidelnosťou užívania. Podľa výrobcu sa prvé účinky objavia po piatich až desiatich dňoch, s čím môžem len súhlasiť – sám som zaznamenal výrazný vplyv na rýchlosť zaspávania asi po týždni používania. Keďže však ide o prírodný doplnok stravy, výsledky môžu byť veľmi individuálne; každý z nás reaguje na obsiahnuté byliny trochu inak.

Recenzie Dreamly
 • Účinnosť 15 – 30 minút po použití (najviac po pravidelnom používaní)
 • výroba v Českej republike
 • prírodné zloženie
 • Spánok, pokoj

Ako nám dreamly vyhovuje lepšie ako konkurenčné produkty

Výhody oproti konkurencii som už spomenul v úvode, ale pozrime sa na túto problematiku trochu komplexnejšie. Hlavný rozdiel spočíva predovšetkým v obsiahnutých bylinkách – hoci žiadna z nich nie je vo svete prípravkov na spánok a úzkosť prevratnou novinkou, málokedy sa vyskytujú takto pekne pohromade. Výsledkom je zosilnený účinok nielen na kvalitu spánku, ale aj na spomínanú psychickú pohodu.

Za zmienku stoja aj vitamíny komplexu B, ktoré sa napriek svojej pozoruhodnej účinnosti objavujú v produktoch na spanie len sporadicky. Pri bližšom skúmaní ma zaujal aj fakt, že hoci jedna dávka obsahuje relatívne malé množstvo extraktu z medovky, ide predovšetkým o výťažky z kvetov, nie z listov, vďaka čomu je až desaťkrát silnejší. Ako sa hovorí, kvalita je dôležitejšia ako kvantita!

Zloženie snovo

Ak si chcete urobiť vlastný názor na potenciál Dreamly, odporúčam pozrieť sa na zložky, ktoré sú najjasnejším vodítkom, či je výrobok funkčný alebo nie. Nezáleží na tom, aké veľké balenie si vyberiete, zloženie zostáva rovnaké:

 • L-tryptofán 150 mg
 • Mučenka (Passiflora incarnata) 40 mg (extrakt z kvetenstva 6:1)
 • Medovka lekárska (Melissa officinalis) 20 mg (extrakt z kvetov 10:1)
 • Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) 20 mg (extrakt z koreňa 4:1)
 • Šafran (Crocus sativus) 10 mg (extrakt z kvetov 10:1)
 • Stearan horečnatý – protihrudkujúca látka – 8 mg (50% RHP)
 • Vitamín B3 (niacín) – 8 mg (50% RPH)
 • Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) – 1,4 mg (100% RPH)
 • Oxid titaničitý – farbivo
 • Želatínové kapsuly
Dreamly Recenzie Lepsi Spanek

Osobne ma potešilo veľké množstvo účinných látok, na druhej strane som ako ambiciózny vegetarián nebol príliš spokojný s obsahom želatíny. Ak sa však v žiadnom prípade nevyhýbate živočíšnym zložkám, nie je to veľmi veľká chyba.

Kde kúpiť Dreamly

Hoci je Dreamly k dispozícii aj na mnohých iných e-shopoch, ja som si nakoniec objednala z TheoHerbs.cz. Dôvodom bola nielen dobrá cena, ale aj naozaj príjemná komunikácia zo strany predávajúceho, ktorý vám ochotne odpovie na akúkoľvek otázku prostredníctvom online chatu. Samotný nákup bol naozaj jednoduchý a môžete využiť aj registráciu do vernostného klubu, ktorého výhody zahŕňajú nielen zľavy a výhodné ponuky, ale aj bezplatnú konzultáciu s lekárom .

Konzultácia s lekárom

V súčasnosti je k dispozícii aj doprava zadarmo prostredníctvom Českej pošty, ktorú môžete využiť napríklad na zakúpenie malého balíka na vyskúšanie. Ak žijete v Prahe, môžete si výrobok samozrejme kúpiť aj v kamennom obchode. Ak si odmyslím dopravu zadarmo na Českej pošte, plusové body dávam aj za možnosť dopravy cez Zásilkovňu, ktorú uprednostňujem vďaka širokej sieti odberných miest.

Výhodné balíky

Ak rovnako ako ja hľadáte spôsoby, ako pri nákupe výživových doplnkov ušetriť aspoň niekoľko desiatok korún, určite vás potešia výhodné balíčky. Okrem mini a štandardných balení sú k dispozícii aj troj- a päťbalenia za zvýhodnenú cenu a k päťbaleniu dostanete masku na oči zadarmo.

Vysnívaný pohodlný Balicky
Dreamly je možné zakúpiť aj ako balík

Často kladené otázky

Vďaka prírodnému zloženiu sa nemusíte obávať vedľajších účinkov. Ak však viete, že máte precitlivenosť alebo dokonca alergickú reakciu na niektoré byliny a prírodné látky, určite odporúčam pozorne si prečítať zloženie.

Dreamly je plne schválená na predaj a má všetky potrebné zdravotné certifikáty vydané akreditovanými laboratóriami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *